Telefony alarmowe:

998

112

KOŹMIN WLKP. | Kolizja na skrzyżowaniu

13.11.2020 Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

W piątek, 13 listopada o godz. 20:52 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie, wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej przy ulicy Jana Pawła II w Koźminie Wielkopolskim.

Na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Poznańskiej w Koźminie Wlkp. Doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. – Mieszkaniec gm. Koźmin Wlkp. kierujący samochodem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Audi, którym kierował mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego – mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. Na skrzyżowanie ulic Jana Pawła II i Poznańskiej w Koźminie Wlkp. zadysponowano policję, Zespół Ratownictwa Medycznego i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wlkp.

Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca kolizji – kierowca samochodu marki Opel – został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł – dodaje rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

📷 dh Szymon Sikora

🚨 Siły i środki:
🚒 499[P]21 GBA -Rt 3,5/16 KAMAZ – OSP Koźmin Wlkp.
🚑 P0254 | Volkswagen Crafter – SPZOZ Krotoszyn
🚓 U529 Opel Astra K Sports Tourer – KPP Krotoszyn
Pomoc drogowa
Napisał Administrator KROT112

Ostrzeżenia meteo